UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W jaki sposób policjanci dostali się do wnętrza mieszkania i przebadali go alkotestem? Dzwonili do drzwi podstawiając listonosza, a gdy ktoś otworzył weszli sobie jak do siebie? Rozumiem, że to normalne zachowanie policji. Może Portel wyjaśni to czytelnikom.