30
07.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Owsik A skąd wiesz, że po narkotykach?
LLLLL (2025.12.07)

info

6  
  4
Bo to był jego tatuś.
kkk (2025.12.07)

info

6  
  4
Już siusiumajtki ocenili człowieka...
Tfuuu (2025.12.07)
@Tfuuu - Dobrze że go w końcu złapali nawet byłego policjanta dosięgnie prawo !!!! Bo to nie pierwszy raz
(2025.12.07)
seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat, seat,
(2025.12.07)
A kiedy policja zrobi coś z recydywista z kosynierów gd ktory jeździ bez prawka juz kilkoma autami? Do tego grozi ludziom z okolicy oraz na oewno w grę wchodzą tak narko.... kiedy? Bo dzielnicowy od roku umywa ręce
Stop patologii elblaskiej (2025.12.07)

info

14  
  0
Spoleczniki
Gnoom (2025.12.07)
Konfitury
Gnoom (2025.12.07)
Może być tak jak w przypadku pijaka z Darłowa który jeździł nachlany ale zaprzyjaźniony sąd postanowił umorzyć postępowanie na okres dwóch lat próby bo pijaczyna na co dzień potrzebuje prawa jazdy i samochodu do pracy, a poza tym jest osobą nie karaną a takie najwidoczniej mogą jeździć pijane. Tak że może się okazać że włos mu z głowy nie spadnie, no chyba że nie ma znajomości w "niezawisłych " sądach i nie będzie w stanie nikogo skorumpować.
Lucek bulacha (2025.12.07)
Czytaj ze zrozumieniem. on tylko zapytał o komentarze, nikogo nie nazwał konfidentem. za dużo tv rep.
(2025.12.07)