UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nareszcie ludzie zaczynają reagować. Brawo. To samo z dilerami, złodziejami, bandyterką. Brać się za tych patoli. Prawo jest dla normalnych ludzi!!!


Anuluj