UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nareszcie ludzie zaczynają reagować. Brawo. To samo z dilerami, złodziejami, bandyterką. Brać się za tych patoli. Prawo jest dla normalnych ludzi!!!
Nareszcie ludzie zaczynają reagować. Brawo. To samo z dilerami, złodziejami, bandyterką. Brać się za tych patoli. Prawo jest dla normalnych ludzi!!!