UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakby taki pijak nie został złapany i zabił by na drodze twoich bliskich to byś mu gratulował że go konfidenci nie złapali?
Jakby taki pijak nie został złapany i zabił by na drodze twoich bliskich to byś mu gratulował że go konfidenci nie złapali?