UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i nic mu nie zrobią, bo powie, że uciekł bo ktoś go okradł z kluczyków a ze stresu napił się w domu. Nie bawcie się ludzie w policjantów, nie ma czego takiego jak obywatelskie zatrzymanie, jeśli jest to proszę podać przepisy prawa.