UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja to wypije jedno głupie piwo i już mam blokadę aby pojechać gdzieś rowerem zanim nie miną 2-3 godziny. Mimo, że prawdopodobieństwo, że skontroluje mnie i zbada alkomatem policja jest bardzo nikłe to świadomość, że za 0,2 promila jest 2500 zł mandatu skutecznie zniechęca. Także ogromnie się dziwię takim co nawaleni wsiadają do auta, że nie mają blokady.
Andrzej79