Wybrany wątek opinii

A flagi w oknach miał i rękawice na lusterka w kolorach narodowych?
(2025.12.07)
Miał tęczowe. Jechał też po narkotykach. Róbta co chceta
Owsik (2025.12.07)
"A flagi w oknach miał i rękawice na lusterka w kolorach narodowych? " Większość z tych co jeździ po pijaku a różaniec i obrazek ze świętym
Tacy mają pokusy (2025.12.08)
Powrót do komentarzy