Wybrany wątek opinii
A flagi w oknach miał i rękawice na lusterka w kolorach narodowych?
Do moderacji
Odpowiedz
13
10
Miał tęczowe. Jechał też po narkotykach. Róbta co chceta
Do moderacji
Odpowiedz
10
19
"A flagi w oknach miał i rękawice na lusterka w kolorach narodowych? " Większość z tych co jeździ po pijaku a różaniec i obrazek ze świętym
Do moderacji
Odpowiedz
6
4