UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Windy na dworcu i peronach powinny już dawno powstać. Tak samo przedłużenie tunelu od razu z wyjściem na pl. Dworcowy, aby nie trzeba było przechodzić przez Dworzec który jest wąskim gardłem.
Windy na dworcu i peronach powinny już dawno powstać. Tak samo przedłużenie tunelu od razu z wyjściem na pl. Dworcowy, aby nie trzeba było przechodzić przez Dworzec który jest wąskim gardłem.