Wybrany wątek opinii
Po co windy wystarczy ruchome schody.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Dla wózka to trochę mało.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Ta schody.. do samego nieba !!! windy jak najbardziej i to nie tylko dla niepełnosprawnych, dla wszystkich, bo jak ktoś wcześniej napisał, zdrowemu jest bardzo cięžko tłuc się po tych schodach z tobołami. Toboły piękne dni, to były by, gdyby te windy powstały. Wydano setki tysięcy na hamaki, budki dla ptaków, piekarczyki, słowem rzeczy mniej ważne I mniej potrzebne niż te windy - to absolutna konieczność I koszty śmiesznie niskie w porównaniu z tymi niejednokrotnie zmarnowanymi pieniędzmi z budżetu obywatelskiego. Aż dziw bierze, że będąc przez 25 lat miastem wojewódzkim, Elbląg tych wind się nie doczekał, a taki Wcisła... on trwa i trwa jak opoka, może jest bez oka, nie widzi co nam trzeba, bo jeszcze oprócz chleba, windy nam trzeba na dworcu, I to teraz - nie w marcu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Bez kagańca. - Jednej windy się doczekaliśmy! Była krótko na Lotnisku, a teraz służy wszystkim w UM. Jest światełko w tunelu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0