UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję, że radni wykażą poparcie dla tych idei i nie zapomną o przywróceniu istniejącego przez kilkadziesiąt lat tzw. Kolejowego Komisariatu Policji.


Anuluj