UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję, że radni wykażą poparcie dla tych idei i nie zapomną o przywróceniu istniejącego przez kilkadziesiąt lat tzw. Kolejowego Komisariatu Policji.
Mam nadzieję, że radni wykażą poparcie dla tych idei i nie zapomną o przywróceniu istniejącego przez kilkadziesiąt lat tzw. Kolejowego Komisariatu Policji.