UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu jest Pan(i) w błędzie. Pamiętam na Dworcu przechowalnię bagażu (obecnie, niestety nie czynna kasa, ta z największym "oknem"), kasy biletowe, które były zaraz na prawo od wejścia. I teraz ciekawostka. Przed wejściem na perony, było stanowisko, gdzie Pan w kolejarskim mundurze sprawdzał bilety uprawniające do przejazdu koleją. Osoby, które nigdzie nie jechały, a chciały wejść na peron, musiały wykupić tzw "peronówkę". Była też RESTAURACJA! Chyba się jednak coś zmieniło. Owszem, kształt, kubatura budynku pozostały, ale łezka w oku się kręci.

Hanut

Anuluj