UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to już dawno powinno być zrobione!!! jak patrzy się na staruszków albo osoby na wózkach lub z wózkami, przejeżdżające i przechodzące przez torowisko, to się serce kraje!
to już dawno powinno być zrobione!!! jak patrzy się na staruszków albo osoby na wózkach lub z wózkami, przejeżdżające i przechodzące przez torowisko, to się serce kraje!