UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to już dawno powinno być zrobione!!! jak patrzy się na staruszków albo osoby na wózkach lub z wózkami, przejeżdżające i przechodzące przez torowisko, to się serce kraje!


Anuluj