UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz, to pojechałeś! Powiedz na którym dworcu, kiedy, o której godzinie. Jest monitoring, to się sprawdzi. Za szerzenie fake news można się dochrapać...

Hanut

Anuluj