UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bez kagańca. - Jednej windy się doczekaliśmy! Była krótko na Lotnisku, a teraz służy wszystkim w UM. Jest światełko w tunelu.

Hanut

Anuluj