UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bez kagańca. - Jednej windy się doczekaliśmy! Była krótko na Lotnisku, a teraz służy wszystkim w UM. Jest światełko w tunelu.
Hanut
@Bez kagańca. - Jednej windy się doczekaliśmy! Była krótko na Lotnisku, a teraz służy wszystkim w UM. Jest światełko w tunelu.
Hanut