UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na stacji Elbląg od trzech tygodni brak informacji na tablicach elektronicznych czy to sprawia to trudność
mir
na stacji Elbląg od trzech tygodni brak informacji na tablicach elektronicznych czy to sprawia to trudność
mir