UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Winda na dworcu w Elblągu musi być, musimy się rozwijać, trzeba z optymizmem patrzeć w przyszłość. Polska niebawem będzie miała metro w dziesięciu miastach więc ten rozwój nadchodzi błyskawicznie, nie możemy zostać w tyle; )

Sroka

Anuluj