A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wciska odpręż się, ,bo ta twoja mina, to.... Rambo, to ty nie jesteś. Zluzuj
Żeby windy zrobić na dworcu to musiał by być poziom -1 na dworcu
Hipokryzja POwców I wyborców PO nie zna granic. Jak rząd PiS robił walczył o Kolej Nadzalewową to POwcy przeszkadzali. W 2020 r. straciliśmy 85% dotacji na rewitalizację Kolei Nadzalewowej, Wróblewski sprzedał dworzec Elbląg Zdrój i niektórzy mieszkańcy Elbląga twierdzili, że woleli by ścieżkę rowerową zamiast pociągów
Dworzec Kolejowy w Elblągu to jakaś porażka : Tylko jedna kasa biletowa czynna, bo druga została zlikwidowana 1 lutego 2025,Brakuje połączeń do Braniewa przez Frombork, Braniewa przez Młynary (i to ma być węzeł przesiadkowy), W innych miastach jest McDonald albo KFC na dworcu, a w Elblągu nie. Miał powstać Park Handlowy PKP i nie ma nic
Kto rządził w 2020 roku? Straciliśmy 85% dotacji?, to ile to było, a co stało się z 15%, a co to za dotacja? W jaki sposób została utracona?
Wcisła jak zwykle podłącza się pod projekty nie swojego autorstwa.
Tak jest, podstawa na dworcu to M'D lub KFC, tylko że te sieci nie są zainteresowane nad lokalizowaniem tam swoich restauracji, a ja myślę że przydałby się tam basen kryty i sauna.
Po co windy wystarczy ruchome schody.
No i dom publiczny bo czekanie na opóźniony pociąg było by przyjemnością !
Czy jest jakiś temat anty polityczny ? Czy można o jakimś temacie poważnie dyskutować ?