50
01.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wciska odpręż się, ,bo ta twoja mina, to.... Rambo, to ty nie jesteś. Zluzuj
(2025.12.01)

info

8  
  8
Żeby windy zrobić na dworcu to musiał by być poziom -1 na dworcu
(2025.12.01)
Hipokryzja POwców I wyborców PO nie zna granic. Jak rząd PiS robił walczył o Kolej Nadzalewową to POwcy przeszkadzali. W 2020 r. straciliśmy 85% dotacji na rewitalizację Kolei Nadzalewowej, Wróblewski sprzedał dworzec Elbląg Zdrój i niektórzy mieszkańcy Elbląga twierdzili, że woleli by ścieżkę rowerową zamiast pociągów
(2025.12.01)
Dworzec Kolejowy w Elblągu to jakaś porażka : Tylko jedna kasa biletowa czynna, bo druga została zlikwidowana 1 lutego 2025,Brakuje połączeń do Braniewa przez Frombork, Braniewa przez Młynary (i to ma być węzeł przesiadkowy), W innych miastach jest McDonald albo KFC na dworcu, a w Elblągu nie. Miał powstać Park Handlowy PKP i nie ma nic
(2025.12.01)
Kto rządził w 2020 roku? Straciliśmy 85% dotacji?, to ile to było, a co stało się z 15%, a co to za dotacja? W jaki sposób została utracona?
(2025.12.01)
Wcisła jak zwykle podłącza się pod projekty nie swojego autorstwa.
victi (2025.12.01)

info

16  
  4
Tak jest, podstawa na dworcu to M'D lub KFC, tylko że te sieci nie są zainteresowane nad lokalizowaniem tam swoich restauracji, a ja myślę że przydałby się tam basen kryty i sauna.
(2025.12.01)
Po co windy wystarczy ruchome schody.
(2025.12.01)
No i dom publiczny bo czekanie na opóźniony pociąg było by przyjemnością !
(2025.12.01)
Czy jest jakiś temat anty polityczny ? Czy można o jakimś temacie poważnie dyskutować ?
(2025.12.01)