UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Winda na dworcu w Elblągu musi być, musimy się rozwijać, trzeba z optymizmem patrzeć w przyszłość. Polska niebawem będzie miała metro w dziesięciu miastach więc ten rozwój nadchodzi błyskawicznie, nie możemy zostać w tyle; )

Sroka