UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czy - Gościu! y tak poważnie o tych kosmitach?! O Jezu, ale fajnie!!! Już lecę do Mac'ka do New Dworu i będę na nich czekał!!! Niech wiedzą, że na Ziemi też żyją kulturalni kosmici!!!

stefek jajcarz

Anuluj