UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czy - Gościu! y tak poważnie o tych kosmitach?! O Jezu, ale fajnie!!! Już lecę do Mac'ka do New Dworu i będę na nich czekał!!! Niech wiedzą, że na Ziemi też żyją kulturalni kosmici!!!
stefek jajcarz
@Czy - Gościu! y tak poważnie o tych kosmitach?! O Jezu, ale fajnie!!! Już lecę do Mac'ka do New Dworu i będę na nich czekał!!! Niech wiedzą, że na Ziemi też żyją kulturalni kosmici!!!
stefek jajcarz