UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak sobie czytam komentarze i tak sobie myślę że tu chyba już nigdy nic się nie wydarzy. Marazm i brak ambicji?. Może windy to jeszcze kiedyś bedą, tylko nie będzie dokąd jechać. Wszystko mam odjedzie, bo zamiast walczyć o przyszłość pielęgnujemy „niedasizm”.

KolejnaElbląg

Anuluj