UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak sobie czytam komentarze i tak sobie myślę że tu chyba już nigdy nic się nie wydarzy. Marazm i brak ambicji?. Może windy to jeszcze kiedyś bedą, tylko nie będzie dokąd jechać. Wszystko mam odjedzie, bo zamiast walczyć o przyszłość pielęgnujemy „niedasizm”.

KolejnaElbląg