30
21.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
czekam na pierwszy dzwon z przytupem jakiegos janusza z nebowa
(2025.11.22)

info

5  
  3
Wąsko trzeba przyznać pobudowali ulicę. Patrząc po niskim krawężniku planują tam jeszcze parking wcisnąć wzdłuż zjazdu i dopiero będzie jazda. Inaczej po co teren zabrali działkom i nic z nim nie zrobili, goła gleba.
Niiski (2025.11.22)
Obawia przed obwodnica wschód trasą Bema-Saperow-13 Pułku- Kościeszki Teren do wkupu przy Bema jest. Czy obecna drogę zwana obwodnica wschód ma odpowiednią szerokość?
JanB (2025.11.22)
To jeszcze się nie przyzwyczaiłeś że planowanie długoterminowe w naszym państwie leży i kwiczy? Większość inwestycji jest tak robiona.
Fer (2025.11.22)
Przejechałem dziś nową, ważną, oczekiwaną od lat inwestycją drogową w 110 tys. mieście. Dla mnie to żart i kpina z elblążan i obecnego prezydenta..
(2025.11.22)

info

7  
  1
Oczywiście wypowiadają się ci, którzy nie jechali tamtędy, mało tego, większy nich nawet nie ma prawa jazdy. Ja powiem tak, jedzie się normalnie, nawet dużym suwem. W wielu miastach są węższe uliczki i nikt nie biadoli.
rufioo (2025.11.23)

info

1  
  4
Dokończyć Wschodnią, ale do tego potrzeba ODWAGI w UM.
obibok (2025.11.23)

info

3  
  0
Można? Jednak można...
kij (2025.11.23)

info

1  
  2
@Paweł z Elbląga - Niczego się nie uczą. Gdzie przejście dla pieszych od strony Kościuszki (hala mos) w górę na działki? Pełno osób przechodziło na dziko przed starym skrzyżowaniem idąc na działki i w górę na Saperów. Myślici, że będą chodzić nagle na około ronda. Co do samej ulicy 13ppkl to po co działki zabrali skoro ulica i chodnik tej samej szerokości został, tylko trawnik na poboczu się powiększył.
Pieszy Na Skróty (2025.11.24)
Walić mandaty szrotom postawionym przy Saperów.
(2025.11.25)

info

1  
  0