UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wąsko trzeba przyznać pobudowali ulicę. Patrząc po niskim krawężniku planują tam jeszcze parking wcisnąć wzdłuż zjazdu i dopiero będzie jazda. Inaczej po co teren zabrali działkom i nic z nim nie zrobili, goła gleba.
Niiski