UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście wypowiadają się ci, którzy nie jechali tamtędy, mało tego, większy nich nawet nie ma prawa jazdy. Ja powiem tak, jedzie się normalnie, nawet dużym suwem. W wielu miastach są węższe uliczki i nikt nie biadoli.
rufioo