UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Paweł z Elbląga - Niczego się nie uczą. Gdzie przejście dla pieszych od strony Kościuszki (hala mos) w górę na działki? Pełno osób przechodziło na dziko przed starym skrzyżowaniem idąc na działki i w górę na Saperów. Myślici, że będą chodzić nagle na około ronda. Co do samej ulicy 13ppkl to po co działki zabrali skoro ulica i chodnik tej samej szerokości został, tylko trawnik na poboczu się powiększył.
Pieszy Na Skróty