UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przejechałem dziś nową, ważną, oczekiwaną od lat inwestycją drogową w 110 tys. mieście. Dla mnie to żart i kpina z elblążan i obecnego prezydenta..
Przejechałem dziś nową, ważną, oczekiwaną od lat inwestycją drogową w 110 tys. mieście. Dla mnie to żart i kpina z elblążan i obecnego prezydenta..