UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przejechałem dziś nową, ważną, oczekiwaną od lat inwestycją drogową w 110 tys. mieście. Dla mnie to żart i kpina z elblążan i obecnego prezydenta..


Anuluj