UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wąsko trzeba przyznać pobudowali ulicę. Patrząc po niskim krawężniku planują tam jeszcze parking wcisnąć wzdłuż zjazdu i dopiero będzie jazda. Inaczej po co teren zabrali działkom i nic z nim nie zrobili, goła gleba.

Niiski