Wybrany wątek opinii
Była okazja poszerzyć ten odcinek drogi do szerokości ulicy Saperów, no ale po co - jeszcze by się coś zmieniło na lepsze. Teraz czekam na kolizję dwóch wymijających się ciężarówek. A nie, przepraszam... Znak się postawi, że ciężarówkom zakaz wjazdu i po kłopocie.
Do moderacji
Odpowiedz
40
2
To jeszcze się nie przyzwyczaiłeś że planowanie długoterminowe w naszym państwie leży i kwiczy? Większość inwestycji jest tak robiona.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0