UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście wypowiadają się ci, którzy nie jechali tamtędy, mało tego, większy nich nawet nie ma prawa jazdy. Ja powiem tak, jedzie się normalnie, nawet dużym suwem. W wielu miastach są węższe uliczki i nikt nie biadoli.

rufioo