Wybrany wątek opinii
Ostrozność jest na pewno potrzebna gdy jedzie się wiekszym autem od matiza, bo odcinek dziś otwierany w dół wydaje się nieprzepisowo dla aut za wąski.
Do moderacji
Odpowiedz
36
2
To jest porażka, to po cholere tyle terenu zabrali działkowcom kal droga jest praktycznie tej samej szerokości co była… wystarczyło postawić znak. Może redakcja na jakieś informacje o ile ta droga została poszerzona i czy w ogóle…
Do moderacji
Odpowiedz
30
3
@Goldi - po co działkowcom działki
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Powinien być przejazd tylko dla osobowych !
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@ogrodek - Teren działek przeznaczyć na cmentarz Agrykola !
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Wąsko trzeba przyznać pobudowali ulicę. Patrząc po niskim krawężniku planują tam jeszcze parking wcisnąć wzdłuż zjazdu i dopiero będzie jazda. Inaczej po co teren zabrali działkom i nic z nim nie zrobili, goła gleba.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0