Wybrany wątek opinii

Ostrozność jest na pewno potrzebna gdy jedzie się wiekszym autem od matiza, bo odcinek dziś otwierany w dół wydaje się nieprzepisowo dla aut za wąski.
(2025.11.21)
To jest porażka, to po cholere tyle terenu zabrali działkowcom kal droga jest praktycznie tej samej szerokości co była… wystarczyło postawić znak. Może redakcja na jakieś informacje o ile ta droga została poszerzona i czy w ogóle…
Goldi (2025.11.21)
@Goldi - po co działkowcom działki
ogrodek (2025.11.21)
Powinien być przejazd tylko dla osobowych !
(2025.11.21)
@ogrodek - Teren działek przeznaczyć na cmentarz Agrykola !
(2025.11.21)
Wąsko trzeba przyznać pobudowali ulicę. Patrząc po niskim krawężniku planują tam jeszcze parking wcisnąć wzdłuż zjazdu i dopiero będzie jazda. Inaczej po co teren zabrali działkom i nic z nim nie zrobili, goła gleba.
Niiski (2025.11.22)
Powrót do komentarzy