A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bez hucznego otwarcia żadnej imprezki to lipa.
A ja twierdzę, że to nie przypadek, że przy każdej inwestycji drogowej, gdzie zamieszany jest Zarząd Dróg pojawia się bubel, o czym wiemy my, kierowcy. Ktoś tęskniący za śliwkami na wiosnę i referendum stefana działa w kontrze do aktualnego prezydenta. Tak wyczekiwana od czasów prezydenta Słoniny Obwodnica Wschodnia oprócz pięknej ulicy Wschodniej, która będzie granicą powiększanego cmentarza Dębica stanęła w miejscu, a nawet się cofnęła, bo dziwne lobby niby ekologów z ulicy Chrobrego zdecydowanie blokuje jej realizacje. Życzę Prezydentowi w nadchodzącym 2026 roku więcej zdecydowania i mniej cwanego partyjniactwa w otoczeniu.
A wschodnia dalej prowadzi do nikąd z takimi "inwestycjami" możecie się schować
@Goldi - po co działkowcom działki
Za długa ta nazwą ! Proponuję Aleja Missana !
Powinien być przejazd tylko dla osobowych !
@ogrodek - Teren działek przeznaczyć na cmentarz Agrykola !
Według mnie nie jest tragicznie, tylko trzeba trochę rozwagi podczas jazdy dołem. Jedyne to co może problemem być to w przypadku kiedy jest droga oblodzona.... no to już drogówka musi tu pilnie odśnieżyć.
Ważne że w końcu na ulicy Saperów ruch będzie jak w piątek na targowisku.
Biadolicie, że za wąska. Jeśli okaże się, że za wąska to postawi się znak- droga jednokierunkowa. I po problemie.