30
21.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bez hucznego otwarcia żadnej imprezki to lipa.
(2025.11.21)

info

5  
  1
A ja twierdzę, że to nie przypadek, że przy każdej inwestycji drogowej, gdzie zamieszany jest Zarząd Dróg pojawia się bubel, o czym wiemy my, kierowcy. Ktoś tęskniący za śliwkami na wiosnę i referendum stefana działa w kontrze do aktualnego prezydenta. Tak wyczekiwana od czasów prezydenta Słoniny Obwodnica Wschodnia oprócz pięknej ulicy Wschodniej, która będzie granicą powiększanego cmentarza Dębica stanęła w miejscu, a nawet się cofnęła, bo dziwne lobby niby ekologów z ulicy Chrobrego zdecydowanie blokuje jej realizacje. Życzę Prezydentowi w nadchodzącym 2026 roku więcej zdecydowania i mniej cwanego partyjniactwa w otoczeniu.
(2025.11.21)

info

18  
  2
A wschodnia dalej prowadzi do nikąd z takimi "inwestycjami" możecie się schować
(2025.11.21)

info

14  
  2
@Goldi - po co działkowcom działki
ogrodek (2025.11.21)
Za długa ta nazwą ! Proponuję Aleja Missana !
(2025.11.21)

info

6  
  3
Powinien być przejazd tylko dla osobowych !
(2025.11.21)
@ogrodek - Teren działek przeznaczyć na cmentarz Agrykola !
(2025.11.21)
Według mnie nie jest tragicznie, tylko trzeba trochę rozwagi podczas jazdy dołem. Jedyne to co może problemem być to w przypadku kiedy jest droga oblodzona.... no to już drogówka musi tu pilnie odśnieżyć.
elnlążanin (2025.11.21)

info

1  
  9
Ważne że w końcu na ulicy Saperów ruch będzie jak w piątek na targowisku.
Waldimir (2025.11.21)

info

3  
  1
Biadolicie, że za wąska. Jeśli okaże się, że za wąska to postawi się znak- droga jednokierunkowa. I po problemie.
Blumenbauer (2025.11.21)

info

10  
  2