13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego dwukierunkowa
fot. arch. UM w Elblągu
- W piątek (21 listopada) w godzinach popołudniowych zostanie wprowadzona na ulicy 13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego nowa organizacja ruchu. Ulica ta - na odcinku od skrzyżowania z ul. Saperów/Podchorążych do ronda przy ulicy T. Kościuszki będzie ulicą dwukierunkową - informuje Urząd Miejski w Elblągu.