69
13.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ubezpieczenie istniejącej sortowni - 5 mln zł, a budowa nowej - 80 mln zł? Kto zadecydował o tak niskim ubezpieczeniu? To już lepiej było nie ubezpieczać w ogóle.
Luz (2025.11.13)

info

15  
  2
Ty czegoś nie rozumiesz, nawet po podwyżce ceny będzie w Elblągu taniej niż w okolicznych miastach. Typowo wyznaniowy punkt widzenia bardzo nie merytorycznego i nierzetelnego człowieczka.
(2025.11.13)
@Beka - Wiwat Jarosław, wiwat Mateusz, wiwat bolszewia, tego wam trzeba.
(2025.11.13)
We Wrocławiu w nowych blokach płacą o wiele mniej za czynsz niż w śmiesznym elblazkowie (m. in. że względu na o wiele tańsze ciepło). Owszem nieruchomości muszą tam być droższe, ale na to żaden samorząd nie ma wplywu
(2025.11.13)
To bardzo ciekawe bajki opowiadasz, może metr kwadratowy lokalu mieszkalnego też jest niższy w Gdańsku niż w Elblągu. Skąd wy się bierzecie, kto was tak uszkodził? Skoro w tym Gdańsku jest tak tanio, zarobki wielokrotnie wyższe niż w Elblągu po co tu tkwicie? Ja wiem, bo nic nie potraficie.
(2025.11.13)
"wszyscy, którzy przywożą odpady zmieszane do ZUO o 270 zł netto więcej za tonę" - szykujcie się na sprzątanie lasów zatem! PARANOJA.
zuo_to_zło (2025.11.13)

info

5  
  1
"sortownia była ubezpieczona na 5 mln złotych" Budowa nowej 80mln? Czy tu ktoś nie oszczędzali na wysokości/stawce ubezpieczenia? Tak samo jak na firmie ochroniarskiej z której zrezygnowano? A może to pozwoliło by nas szybszą reakcje i mniejsze straty? Teraz resztę mają dopłacić mieszkańcy? Skąd tsk duża różnica pomiędzy wartością ubezpieczenia a realnym kosztem wartości sortowni ?
Mar. (2025.11.13)

info

11  
  1
A czy elbląscy przedsiębiorcy chętnie podnoszą wypłaty pracownikom?
(2025.11.13)

info

7  
  2
@Jacyna - Politycy i wstyd? Ha, ha, ha!
(2025.11.13)
Szybko wylecicie z rzadu i stołków w Elblągu. Podnoscie dalej wszy.
(2025.11.13)

info

6  
  2