A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ubezpieczenie istniejącej sortowni - 5 mln zł, a budowa nowej - 80 mln zł? Kto zadecydował o tak niskim ubezpieczeniu? To już lepiej było nie ubezpieczać w ogóle.
Ty czegoś nie rozumiesz, nawet po podwyżce ceny będzie w Elblągu taniej niż w okolicznych miastach. Typowo wyznaniowy punkt widzenia bardzo nie merytorycznego i nierzetelnego człowieczka.
@Beka - Wiwat Jarosław, wiwat Mateusz, wiwat bolszewia, tego wam trzeba.
We Wrocławiu w nowych blokach płacą o wiele mniej za czynsz niż w śmiesznym elblazkowie (m. in. że względu na o wiele tańsze ciepło). Owszem nieruchomości muszą tam być droższe, ale na to żaden samorząd nie ma wplywu
To bardzo ciekawe bajki opowiadasz, może metr kwadratowy lokalu mieszkalnego też jest niższy w Gdańsku niż w Elblągu. Skąd wy się bierzecie, kto was tak uszkodził? Skoro w tym Gdańsku jest tak tanio, zarobki wielokrotnie wyższe niż w Elblągu po co tu tkwicie? Ja wiem, bo nic nie potraficie.
"wszyscy, którzy przywożą odpady zmieszane do ZUO o 270 zł netto więcej za tonę" - szykujcie się na sprzątanie lasów zatem! PARANOJA.
"sortownia była ubezpieczona na 5 mln złotych"
Budowa nowej 80mln?
Czy tu ktoś nie oszczędzali na wysokości/stawce ubezpieczenia?
Tak samo jak na firmie ochroniarskiej z której zrezygnowano? A może to pozwoliło by nas szybszą reakcje i mniejsze straty?
Teraz resztę mają dopłacić mieszkańcy?
Skąd tsk duża różnica pomiędzy wartością ubezpieczenia a realnym kosztem wartości sortowni ?
A czy elbląscy przedsiębiorcy chętnie podnoszą wypłaty pracownikom?
@Jacyna - Politycy i wstyd? Ha, ha, ha!
Szybko wylecicie z rzadu i stołków w Elblągu. Podnoscie dalej wszy.