A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dokładnie bo cały POPIS to jedna ekipa
Obiecali miliardy złotych z KPO, dzięki którym będzie żyło się wszystkim jak w bajce, a teraz ściągają coraz większe kwoty od mieszkańców. To gdzie ta kasa z KPO? Miało iść na nowoczesny port, spalarnie śmieci, oczyszczalnie, elektrownie i nie wiem co jeszcze. Dwa lata rządzą w kraju, 20 lat w tym mieście i co? Gdzie są te miliardy dla Elbląga? Zanim uruchomiono rozdawanie milionów na jachty i nieruchomości dla polityków, którzy kupili i zarejestrowali spółki na żony i szwagrów, to obiecali dla Polski 770 miliardów zł. Elbląg, będąc w pierwszej setce największych miast w Polsce, powinien w takim razie co najmniej kilka miliardów dostać. Gdzie są te pieniądze?! Niech mi uśmiechnięta brygada wytłumaczy!
A ludzie dalej będą głosować na antypolski POPIS.
@WolneMedia.pl - W Gdańsku są tańsze czynsze do spółdzielni niż w Elblągu.
Napiszcie coś, co przekona ludzi, że podwyżki nie mają nic wspólnego z pożarem, bo takie jest przekonanie.
@Beka - KPO jest na kontach dobrze poinformowanych fanatyków KO w większości..
Ok, ale pod pewnymi warunkami: dyrektor zwolnieniony, zarząd i pion nadzoru także. W przeciwnym razie jestem zbulwersowany decyzją radnych, przede wszystkim przechrzty z PiSu.
i bardzo dobrze...
Może w końcu skończcie z patologią zgłaszania ilości ludzi do opłaty. Połowa nie płaci przez to, . więc ci co płacą to płacą za wszystkich. Zarządcy niczego nie weryfikują.
Każdy kto żyje ten płacić za śmieci, tak jak podatek i tyle.