69
13.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dokładnie bo cały POPIS to jedna ekipa
Yhggytrffffffggggggfffffffffff (2025.11.13)
Obiecali miliardy złotych z KPO, dzięki którym będzie żyło się wszystkim jak w bajce, a teraz ściągają coraz większe kwoty od mieszkańców. To gdzie ta kasa z KPO? Miało iść na nowoczesny port, spalarnie śmieci, oczyszczalnie, elektrownie i nie wiem co jeszcze. Dwa lata rządzą w kraju, 20 lat w tym mieście i co? Gdzie są te miliardy dla Elbląga? Zanim uruchomiono rozdawanie milionów na jachty i nieruchomości dla polityków, którzy kupili i zarejestrowali spółki na żony i szwagrów, to obiecali dla Polski 770 miliardów zł. Elbląg, będąc w pierwszej setce największych miast w Polsce, powinien w takim razie co najmniej kilka miliardów dostać. Gdzie są te pieniądze?! Niech mi uśmiechnięta brygada wytłumaczy!
Beka (2025.11.13)
A ludzie dalej będą głosować na antypolski POPIS.
Kolczykkk (2025.11.13)

info

6  
  5
@WolneMedia.pl - W Gdańsku są tańsze czynsze do spółdzielni niż w Elblągu.
(2025.11.13)
Napiszcie coś, co przekona ludzi, że podwyżki nie mają nic wspólnego z pożarem, bo takie jest przekonanie.
Latawiec (2025.11.13)

info

12  
  2
Dodatki tak, dopłaty nie ! No ludzie ogarnięcie się ? Tak było jest będzie bo nic nie tanieje tylko wszystko drożeje w całym świecie ! Takie sprzeciw podwyżki przez radnego jest pod publikę bo on dobrze wie że jest to konieczne. Prosty przykład chcesz podwyżki w pracy a z skąd ma brać budzęt, trzeba coś za coś bo na tym świat złożony jest. Pewnie śliwka dałby wam wszystko darmo ? Oszust....
(2025.11.13)

info

6  
  7
@Beka - KPO jest na kontach dobrze poinformowanych fanatyków KO w większości..
HURAGAN (2025.11.13)
Ok, ale pod pewnymi warunkami: dyrektor zwolnieniony, zarząd i pion nadzoru także. W przeciwnym razie jestem zbulwersowany decyzją radnych, przede wszystkim przechrzty z PiSu.
Ślepi we mgle (2025.11.13)

info

13  
  4
i bardzo dobrze...
(2025.11.13)

info

2  
  1
Może w końcu skończcie z patologią zgłaszania ilości ludzi do opłaty. Połowa nie płaci przez to, . więc ci co płacą to płacą za wszystkich. Zarządcy niczego nie weryfikują. Każdy kto żyje ten płacić za śmieci, tak jak podatek i tyle.
Cyrk (2025.11.13)

info

7  
  1