UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"sortownia była ubezpieczona na 5 mln złotych" Budowa nowej 80mln? Czy tu ktoś nie oszczędzali na wysokości/stawce ubezpieczenia? Tak samo jak na firmie ochroniarskiej z której zrezygnowano? A może to pozwoliło by nas szybszą reakcje i mniejsze straty? Teraz resztę mają dopłacić mieszkańcy? Skąd tsk duża różnica pomiędzy wartością ubezpieczenia a realnym kosztem wartości sortowni ?
Mar.