A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Raptem 5 zł więcej ale i tak mniej jak np. w Ostródzie i innych miejscowościach z naszego elbląskiego regionu. Trzeba segregować a nie tylko wyrzucać wszystko jako zmieszane. No i ten gruz i opony i farby notorycznie podrzucane pod śmietniki.
Elbląg to jest wiocha zabita dechami... - ''jaki prezydent takie i miasto''... a zarząd za karę dostanie pewnie kasę na podwyżkę i koniecznie premię na święta a co tam się przejmować ludność zapłaci.
Było do przewidzenia, gdyż jak można przypuszczać niechlujstwo w zabezpieczeniu Sortowni jest powodem podwyżki przez Radnych ???
Uśmiechamy się brygada...
Trudno, ale co mają powiedzieć ci co przed domem nie mają śmietników, ani skrzynki na listy po kilkunastu latach zamieszkiwania. Czyli my naiwni płacimy za nich.
Guzik prawda że my tacy tani Mieszkam w Elblągu czynsz 1450zl 3 osoby 55m2 W Gdańsku córka podobne mieszkanie 770 Morena Tu zawsze będzie bieda w tej prowincji
Jeżeli ja mieszczę moje śmieci w pojemniku, a mój sąsiad zapełni pojemnik i dodatkowo wystawi 3 wory śmieci - to dlaczego mam płacić tyle samo (oba pojemniki 120L). Zostawcie mu te 3 wory, a nie wszystko zabieracie.
Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, bowiem są to rządyHien nad osłami. " - Arystoteles.
Państwa demokratyczne opierają swoją legitymizację na zasadzie, że władza pochodzi od ludu. Oznacza to, że obywatele, uczestnicząc w wyborach, przekazują wybranym przedstawicielom mandat do działania w ich imieniu. Czy obywatel, który nie głosował, faktycznie udzielił komuś prawa do reprezentowania swojej woli? W relacjach między ludźmi obowiązuje zasada zgody. Aby adwokat mógł kogoś reprezentować, potrzebne jest pisemne pełnomocnictwo; aby lekarz mógł wykonać zabieg, pacjent musi wyrazić zgodę; aby zawrzeć umowę, konieczne jest porozumienie stron. W sferze politycznej przyjęto, że brak zgody — wyrażony przez absencję wyborczą — staje się równoznaczny z akceptacją decyzji większości. Jeśli dana osoba nie udzieliła takiego upoważnienia — bo nie głosowała — nie sposób uzasadnić, że ktoś inny może występować w jej imieniu. Ten dylemat rozwiązano w sposób czysto techniczny: wprowadzono zasadę większości: decyzje polityczne mają moc wobec wszystkich, niezależnie od tego, czy ktoś głosował, czy nie. W efekcie powstałSystem, który z zewnątrz przypomina demokrację, lecz w istocie funkcjonuje jak mechanizm przymusowejReprezentacji oparty na instytucjonalnym automatyzmie.
Wielu obywateli czuje się dziśReprezentowanych bez swojejZgody — jakby „podpisani” pod umową, której nigdy nie czytali.
Brygada!, uśmiechnijcie się, a później na żurek z ziobro i drugie danie z rosnącego bezrobocia, a na deserek 20 gospodarka świata. Jest cudownie i fajnie, a będzie jeszcze lepiej. Każdemu życzę zdrowia, a szczególnie tego onkologicznego, bo jak nie daj Boże zdrowie nie dopisze, to zapisy już na przyszły rok.
no tak naszym kosztem zuo musi odrobić straty