UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To bardzo ciekawe bajki opowiadasz, może metr kwadratowy lokalu mieszkalnego też jest niższy w Gdańsku niż w Elblągu. Skąd wy się bierzecie, kto was tak uszkodził? Skoro w tym Gdańsku jest tak tanio, zarobki wielokrotnie wyższe niż w Elblągu po co tu tkwicie? Ja wiem, bo nic nie potraficie.