UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To bardzo ciekawe bajki opowiadasz, może metr kwadratowy lokalu mieszkalnego też jest niższy w Gdańsku niż w Elblągu. Skąd wy się bierzecie, kto was tak uszkodził? Skoro w tym Gdańsku jest tak tanio, zarobki wielokrotnie wyższe niż w Elblągu po co tu tkwicie? Ja wiem, bo nic nie potraficie.