UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty czegoś nie rozumiesz, nawet po podwyżce ceny będzie w Elblągu taniej niż w okolicznych miastach. Typowo wyznaniowy punkt widzenia bardzo nie merytorycznego i nierzetelnego człowieczka.


Anuluj