UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty czegoś nie rozumiesz, nawet po podwyżce ceny będzie w Elblągu taniej niż w okolicznych miastach. Typowo wyznaniowy punkt widzenia bardzo nie merytorycznego i nierzetelnego człowieczka.
Ty czegoś nie rozumiesz, nawet po podwyżce ceny będzie w Elblągu taniej niż w okolicznych miastach. Typowo wyznaniowy punkt widzenia bardzo nie merytorycznego i nierzetelnego człowieczka.