UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

We Wrocławiu w nowych blokach płacą o wiele mniej za czynsz niż w śmiesznym elblazkowie (m. in. że względu na o wiele tańsze ciepło). Owszem nieruchomości muszą tam być droższe, ale na to żaden samorząd nie ma wplywu