Wybrany wątek opinii
Obiecali miliardy złotych z KPO, dzięki którym będzie żyło się wszystkim jak w bajce, a teraz ściągają coraz większe kwoty od mieszkańców. To gdzie ta kasa z KPO? Miało iść na nowoczesny port, spalarnie śmieci, oczyszczalnie, elektrownie i nie wiem co jeszcze. Dwa lata rządzą w kraju, 20 lat w tym mieście i co? Gdzie są te miliardy dla Elbląga? Zanim uruchomiono rozdawanie milionów na jachty i nieruchomości dla polityków, którzy kupili i zarejestrowali spółki na żony i szwagrów, to obiecali dla Polski 770 miliardów zł. Elbląg, będąc w pierwszej setce największych miast w Polsce, powinien w takim razie co najmniej kilka miliardów dostać. Gdzie są te pieniądze?! Niech mi uśmiechnięta brygada wytłumaczy!
Do moderacji
Odpowiedz
37
7
@Beka - KPO jest na kontach dobrze poinformowanych fanatyków KO w większości..
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
@Beka - Wiwat Jarosław, wiwat Mateusz, wiwat bolszewia, tego wam trzeba.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2