Wybrany wątek opinii
Ponieważ jesteśmy tańsi to podnosimy ceny, żeby być drożsi. Tak merytorycznie wyjaśniono. Czego nie rozumiecie?
Do moderacji
Odpowiedz
49
7
Ty czegoś nie rozumiesz, nawet po podwyżce ceny będzie w Elblągu taniej niż w okolicznych miastach. Typowo wyznaniowy punkt widzenia bardzo nie merytorycznego i nierzetelnego człowieczka.
Do moderacji
Odpowiedz
8
8