UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
We Wrocławiu w nowych blokach płacą o wiele mniej za czynsz niż w śmiesznym elblazkowie (m. in. że względu na o wiele tańsze ciepło). Owszem nieruchomości muszą tam być droższe, ale na to żaden samorząd nie ma wplywu