Wybrany wątek opinii

We Wrocławiu w nowych blokach płacą o wiele mniej za czynsz niż w śmiesznym elblazkowie (m. in. że względu na o wiele tańsze ciepło). Owszem nieruchomości muszą tam być droższe, ale na to żaden samorząd nie ma wplywu
(2025.11.13)
We Wrocławiu jest znacznie cieplej niż na północy stad mniejsze zużycie energii cieplnej, tutaj płacimy za energie zakontraktowana lub zużyta ( cokolwiek jest wyższe)
wroclawianin (2025.11.13)
@wroclawianin - To tylko teoria. Zużyłem mniej ciepła a i tak zapłąciłem więcej
(2025.11.13)
Powrót do komentarzy