Wybrany wątek opinii
We Wrocławiu w nowych blokach płacą o wiele mniej za czynsz niż w śmiesznym elblazkowie (m. in. że względu na o wiele tańsze ciepło). Owszem nieruchomości muszą tam być droższe, ale na to żaden samorząd nie ma wplywu
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
We Wrocławiu jest znacznie cieplej niż na północy stad mniejsze zużycie energii cieplnej, tutaj płacimy za energie zakontraktowana lub zużyta ( cokolwiek jest wyższe)
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@wroclawianin - To tylko teoria. Zużyłem mniej ciepła a i tak zapłąciłem więcej
Do moderacji
Odpowiedz
2
0