36
12.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po elbląsku. Wyciąć zieleń i betonować miasto. Witamy w Sosnowcu Północy.
Beka z elblongów (2025.11.12)

info

15  
  5
Kto tym razem wziął łapówki? Oj jak wreszcie stracicie władzę to do końca życia z w.. nie wyjdziecie.. Ale co ja tam wiem... Może jesteście zbawcami miasta i postawią wam pomnik...
(2025.11.12)

info

6  
  3
To pustostany, to klocki na skrzyżowaniach, ale bełkot. Postaw klocka może ci się rozjaśni.
(2025.11.13)
Zamiast zrobić z tego terenu zielony to woleli sprzedać cym bały. My mamy dbać o ekologię ale jak wchodzi deweloperska to ekologii nie ma. Znowu zrobią jakieś Pato mieszkania z aneksami. Za kilkanaście lat te mieszkania będą puste, a niektóre cały czas są jak ten elzam rower hehe
Fghh (2025.11.13)

info

5  
  1
@zbig2905 - Toć są dwa niżej i wyżej ciągle w korku co Tobie da rondo?
(2025.11.13)
Niby dobry pomysł, ale to jako alternatywa. Nie oszukujmy się, aut będzie więcej. Zrobią tramwaj, 90% ludzi i tak wsiądzie w auto. Będą tam korki jak cholera
(2025.11.13)
No pewnie niech zrobią Wschodnią jeszcze to korki będą przepotężne. Z Legionów nie wjedziesz w Piłsudskiego. Na Marymonckiej będziesz stał z 20 minut w korku zanim wjedziesz w Kościuszki i będziesz stał w kolejnym, bo ta będzie też cała zawalona. Królewiecka to samo będzie. Fromborska to samo. Korona Elbląga, na Częstochowskiej jakiś mały apartamentowiec powstał, teraz dwa budynki na Legionów oddają, na Fromborskiej chyba z 3-4 kolejne budynki w budowie i teraz mają powstać kolejne 3 wg artykułu. Zobacz ile to nowych aut w tym miejscu będzie
(2025.11.13)

info

6  
  1
@zbig2905 - Właśnie nie wiem na czym to stanęło? Zapewne zostało zablokowane przez krzykaczy z Korony. Ci co najgłośniej krzyczą mają przebicie...
Rachel (2025.11.13)
Jakie zielone płuca? Nie przesadzajmy. Proszę się tam się przejść, pełno śmieci, kilka drzew i zarośli. Obok jest Bażantarnia.
Krzych67 (2025.11.13)
Parking podziemny na minimum 400 miejsc ????? Dzizas..... jak ?? W Koronie 2 jest dwupoziomowy parking i ma tylko 84 miejsca..... - ten teren jest "podmokły " jak oni to chcą zrobić ??? Powodzenia.....400 miejsc..... - z drugiej strony.... jak deweloper "opierdzieli " same miejsca postojowe po 65-70 tys zł - to mu się inwestycja w działkę szybciutko zwróci :):)
Mietek12 (2025.11.13)

info

7  
  2