UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niby dobry pomysł, ale to jako alternatywa. Nie oszukujmy się, aut będzie więcej. Zrobią tramwaj, 90% ludzi i tak wsiądzie w auto. Będą tam korki jak cholera


Anuluj