UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niby dobry pomysł, ale to jako alternatywa. Nie oszukujmy się, aut będzie więcej. Zrobią tramwaj, 90% ludzi i tak wsiądzie w auto. Będą tam korki jak cholera
Niby dobry pomysł, ale to jako alternatywa. Nie oszukujmy się, aut będzie więcej. Zrobią tramwaj, 90% ludzi i tak wsiądzie w auto. Będą tam korki jak cholera