UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No pewnie niech zrobią Wschodnią jeszcze to korki będą przepotężne. Z Legionów nie wjedziesz w Piłsudskiego. Na Marymonckiej będziesz stał z 20 minut w korku zanim wjedziesz w Kościuszki i będziesz stał w kolejnym, bo ta będzie też cała zawalona. Królewiecka to samo będzie. Fromborska to samo. Korona Elbląga, na Częstochowskiej jakiś mały apartamentowiec powstał, teraz dwa budynki na Legionów oddają, na Fromborskiej chyba z 3-4 kolejne budynki w budowie i teraz mają powstać kolejne 3 wg artykułu. Zobacz ile to nowych aut w tym miejscu będzie