Wybrany wątek opinii
Szkoda tego terenu zielonego i płuc w samym centrum miasta - Rozumiem, że wpisują się krytycznie mieszkańcy olsztyna.
Bo dla żadnego elblążanina ulice Częstochowska i Legionów nie są w samym centrum miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
17
4
Jakie zielone płuca? Nie przesadzajmy. Proszę się tam się przejść, pełno śmieci, kilka drzew i zarośli. Obok jest Bażantarnia.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4