Wybrany wątek opinii

Szkoda tego terenu zielonego i płuc w samym centrum miasta - Rozumiem, że wpisują się krytycznie mieszkańcy olsztyna. Bo dla żadnego elblążanina ulice Częstochowska i Legionów nie są w samym centrum miasta.
(2025.11.12)
Jakie zielone płuca? Nie przesadzajmy. Proszę się tam się przejść, pełno śmieci, kilka drzew i zarośli. Obok jest Bażantarnia.
Krzych67 (2025.11.13)
Powrót do komentarzy