UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast zrobić z tego terenu zielony to woleli sprzedać cym bały. My mamy dbać o ekologię ale jak wchodzi deweloperska to ekologii nie ma. Znowu zrobią jakieś Pato mieszkania z aneksami. Za kilkanaście lat te mieszkania będą puste, a niektóre cały czas są jak ten elzam rower hehe

Fghh

Anuluj