UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zbig2905 - Właśnie nie wiem na czym to stanęło? Zapewne zostało zablokowane przez krzykaczy z Korony. Ci co najgłośniej krzyczą mają przebicie...

Rachel

Anuluj