UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@zbig2905 - Właśnie nie wiem na czym to stanęło? Zapewne zostało zablokowane przez krzykaczy z Korony. Ci co najgłośniej krzyczą mają przebicie...
Rachel
@zbig2905 - Właśnie nie wiem na czym to stanęło? Zapewne zostało zablokowane przez krzykaczy z Korony. Ci co najgłośniej krzyczą mają przebicie...
Rachel