36
12.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@wichura - Masz całkowitą rację. Kto wydaje decyzje o budowie kolejnych budynków bez zapewnienia miejsc parkingowych i odpowiedniej przepustowości ulic? Wspomniane ulice już są zakorkowane. Nie róbcie nam Trójmiasta z Elbląga.
masz rację (2025.11.14)
W Elblągu 36% mieszkańców to emeryci. Przecież nie mieszkają w namiotach. Po co niszczyć przyrodę dla zysku kilku ludzi z Ostródy?
Robal (2025.11.14)

info

5  
  2
Ciekawa jestem czy nasze władze czytaja te komunikaty a są one i prawdziwe i treściwe i na temat. Kto bedzie w tych nowych budynkach mieszkał, skoro Elblag jest miastem bez przyszłości. Chodzi mi o przemysł i miejsca pracy, których nie ma.
Ewa.M. (2025.11.14)
@Ewa.M. - Miejsca pracy są, ale trzeba mieć jakiekolwiek kwalifikacje. Bez przyszłości to chyba jesteś ty i twoje dzieci(jeśli je masz). Po co się martwisz kto tam będzie mieszkał, ludzie pracujący tam zamieszkają, martwisz się o developera? niepotrzebnie. Takie komunikaty jak twój skierowane są do ludzi którzy nie mają planu na życie.
(2025.11.16)
Mieszkania rozejdą się jak ciepłe bułeczki pomimo zawiści malkontentów.
umbra (2025.11.16)

info

3  
  1
Powinno zabudowywać się wszystkie wolne przestrzenie na terenie miasta szczególnie na wynajm bo mediów nie trzeba doprowadzać a nie budować na obrzeżach
(2025.11.17)

info

1  
  3