A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@wichura - Masz całkowitą rację. Kto wydaje decyzje o budowie kolejnych budynków bez zapewnienia miejsc parkingowych i odpowiedniej przepustowości ulic? Wspomniane ulice już są zakorkowane. Nie róbcie nam Trójmiasta z Elbląga.
W Elblągu 36% mieszkańców to emeryci. Przecież nie mieszkają w namiotach. Po co niszczyć przyrodę dla zysku kilku ludzi z Ostródy?
Ciekawa jestem czy nasze władze czytaja te komunikaty a są one i prawdziwe i treściwe i na temat. Kto bedzie w tych nowych budynkach mieszkał, skoro Elblag jest miastem bez przyszłości. Chodzi mi o przemysł i miejsca pracy, których nie ma.
@Ewa.M. - Miejsca pracy są, ale trzeba mieć jakiekolwiek kwalifikacje. Bez przyszłości to chyba jesteś ty i twoje dzieci(jeśli je masz). Po co się martwisz kto tam będzie mieszkał, ludzie pracujący tam zamieszkają, martwisz się o developera? niepotrzebnie. Takie komunikaty jak twój skierowane są do ludzi którzy nie mają planu na życie.
Mieszkania rozejdą się jak ciepłe bułeczki pomimo zawiści malkontentów.
Powinno zabudowywać się wszystkie wolne przestrzenie na terenie miasta szczególnie na wynajm bo mediów nie trzeba doprowadzać a nie budować na obrzeżach